Hurda Alımı

Ana Sayfa > Blog

Güncel Bilgiler

Motor Hurda & Kurşun Hurda

Bunun yanında ek olarak motor hurda alımı da yapıyor olan bir hurda firması olarak sizlere, hurda olarak bulunan motorların alımı konusunda da yardımcı olabiliriz

DEVAMI

Şişli Hurda Alımı

Hepiniz biliyorsunuz ki her geçen gün elektronik ürünlerin ve eşyaların kullanımları ya da tercih edilmeleri artış göstermektedir. Bundan dolayı da sürekli gelişme göstermekte olan teknolojinin git gide daha hızlı bir hal almasından ötürü eskiyen ürünlerin yerlerini yenilerinin alıyor olması da göz önünde olmaktadır.

DEVAMI

Bakır Hurda

Elektrik kabloları, elektronik ürünlerin hepsi ve elektrik motorları başta olmak üzere bakırın kullanmış olduğu şeyler tahmin edilenden çok daha fazla.

DEVAMI

Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm; yeniden değerlendirilme imkanı olan atıkların çeşitli işlemlerden geçirilerek ikincil hammadde olarak tekrar kullanımı ve üretim sürecine dahil edilmesi işlemidir.

DEVAMI

Bina Yıkımı ve Hurda Alımı

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır.

DEVAMI

Kağıthane Hurda Alımı ve Bakır hurda

İstanbul hurda alımı hurda bakır alan firmalara ihtiyacı olanlar hemen bizi sitemizden bizlere ulaşabilir.

DEVAMI

HURDA KURŞUN

Hurda alım genel anlamda yeniden kullanabilme özelliklerini yitirmiş, işlevsel bir değeri olmayan, zamanı dolmuş bu tür madde ve malzemelere verilen adıdır.

DEVAMI

Şişli Hurda ve Demir Hurda Alımı

Hurda demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Hurda demirler kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır.

DEVAMI
Whatsapp