ŞİŞLİ BÖLGESİ HURDA ALIMI

Ana Sayfa > Hurda Alımı

ŞİŞLİ BÖLGESİ HURDA ALIMI

ŞİŞLİ BÖLGESİ HURDA ALIMI

Babacan hurda 17 yıldan beri hurda alımı konusundaki tecrübemiz ile kesintisiz sektörde hizmet vermekteyiz. Şişli hurda alımı için elemanlarımızı özenle seçmekteyiz. Özellikle şişli bölgesinde kolay hizmet sağlamaktayız. Hurdalarınıza en iyi fiyatı sunup değerinde alırız.

  Şişli bölgesinde her türlü hurda, metal, molozlarınızı katlardan, kapı önlerinden alım yapmaktayız. Bizleri farklı kılan ise özgüven, uygun kaliteli hizmetimizdir. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

  Hurda, metal, moloz, adı alıntında tüm işleri yapıyoruz. Toplu Konut, Hastane, Alış Veriş Merkezi, Rezedence, Okul, İş Merkezi, Otel, Fabrika, Depo ve Özel Alanlarınızın her türlü gereken işlerinde Babacan hurda olarak hizmetinizdeyiz. Başka firmalardan teklif almadan bize danışarak hem zamandan hem de parasal yönden kazanırsınız. Şişli de günün her saati 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz ve Çalışmalarımıza En Üstün Çaba Ve Profesyonel iş bilen ekibimizle devam etmekteyiz.

  Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki geri dönüşüm geleceğe yatırımdır. Aynı zaman da bizlere ait olmayan, bizden sonra gelecek nesillere temiz bir doğa bırakabilmek için geri dönüşümün çok önemli olduğudur. Doğal kaynaklarımızın bu kadar hızlı tüketildiği günümüz de gereken önemi ve geri dönüşüm ile ilgili bilinci artırmak zorundayız.

  Bu konuda iddiamızı sürdürebilmek için gereken tüm itinayı ilk başladığımız günden beri azaltmadan ve çoğaltarak sürdürmekteyiz. Daha geniş bilgi almak isterseniz bizlere http://www.babacanhurda.com dan ulaşabillirsiniz.


 

 

Whatsapp