Neden Babacan Hurda

Ana Sayfa > Hurda Alımı

Neden Babacan Hurda

Neden Babacan Hurda

Hurdacı veya hurdacılık gelince aklınıza gelen nedir? İşe yaramayan eşyalarınızın doluşturulduğu ve belirli bir kar marjıyla bu eşyaların kar amaçlı satılması mıdır? Yoksa asıl gerçek olan hurdacılığın geri dönüşüm ve doğanın korunması yönünden ne kadar ciddi ve önemli bir yeri olduğu, çok önemli bir yere sahip olan meslek olduğu mudur?

Eski veya kullanmadığınız eşyaları değerlendirip halka tekrardan kullanıma sunan hurdacılık mesleği insanlığın en eski çağlarından beri var olan, ciddi bir meslektir. Kullanılmayan metal, bakırdan tutun evinizdeki monitör, televizyon vb. hurdalarınız hurdacılar tarafından alınıp, ihtiyaç takdirinde gerekli bakımı yapılıp ihtiyacı olan diğer insanların kullanımına sunulmaktadır. Hurdacılık çok zor, meşakkatli ve emek gerektiren bir iştir. Bu sebepten ötürü böyle bir işin yükümlülüğü hurdacıya ağır bir geri dönüş sağlamaktadır.

Akü hurdasından ofis hurdasına, kağıt hurdasından demir hurdasına kadar geniş çalışma yelpazesi olan mesleği icra eden hurdacının doğaya ve çevreye sağladığı katkı çok mühimdir. Örneğin, çalışmayan veya artık işinize yaramayan bir televizyonunuzu yahut bilgisayarınızı hurdacılık mesleği olmasaydı çöpe atacaktınız ve atılan hurda doğada kaldığı sürece çevresine ve dünyamıza zarar verecekti. Oysaki hurdacı, o atılan hurdanın geri dönüşüm yöntemiyle geri dönüştürüp faydasından başka bir kullanıcının yaramasını sağlayacaktır. Görüldüğü üzere hurdacının önemi ve gerekliliği sadece işini insanlar için yapmaktan fazla olup, işini doğa için de yürütmesidir.

 

Peki neden Babacan Hurda? Babacan Hurda hurdacılık sektöründe yıllardır süregelen tecrübe ve kalitesiyle, gerek maddi açıdan, gerek güven açısından sizlerle iş yapıp, muazzam memnuniyet ve güler yüzünüzle göndermeye hazır durumda bulunmaktadır. Hurdacı ve hurdacılık kavramlarına duyduğumuz saygı ve verdiğimiz önemle, işimizi ne denli kaliteli ve memnuniyet odaklı yaptığımızı görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Bu denli özel ve dikkatli çalışan ve hurdacılık alanına yıllarını vermiş bir firma olarak sizlerle çalışıp sizleri memnun bırakmayı prensip edinmiş bulunmaktayız. Özellikle hurdacılık alanına yeteneği olan ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışabilecek seçili elemanlarımızla ve arkamızda bıraktığımız kaliteli işlerle hurdacılık sektöründe koca adımlarla ilerlemekteyiz. İnsana ve doğaya duyduğumuz sevgi ve ileriye dönük fikirlerimizle, misyonumuz ve vizyonumuzla, hurdacılık alanını olduğu konumdan daha yukarı taşımak için bizler Babacan Hurda olarak her gün daha fazla çalışacağız.

Whatsapp