Şişli Hurda Alımı

Ana Sayfa > Hurda Alımı

Şişli Hurda Alımı

Hepiniz biliyorsunuz ki her geçen gün elektronik ürünlerin ve eşyaların kullanımları ya da tercih edilmeleri artış göstermektedir. Bundan dolayı da sürekli gelişme göstermekte olan teknolojinin git gide daha hızlı bir hal almasından ötürü eskiyen ürünlerin yerlerini yenilerinin alıyor olması da göz önünde olmaktadır.

Şişli Hurda Alımı

 

Babacan Hurda olarak İstanbul’un Şişli bölgesinde hurda alımı işlerini yapmaktayız.

 

Özellikle eskidiğini düşündüğünüz elektronik eşyaların ve ürünlerin alımlarını ederlerinden daha fazla paralar ödeyerek sizlerden almaktayız. Şişli hurda alımı sektörü içerisinde güvenebileceğiniz en iyi firma biz olmaktayız. Çünkü yıllardır bu işin içindeyiz ve artık neleri başardığımızı insanlara kanıtlamış olmaktayız.

 

Biliyorsunuz ki artık dünyada herhangi bir eşyanın daha iyisi ve daha gelişmiş olanı yapılmaya çalışılmaktadır. Bundan dolayı da elde olanın daha iyisini yapma yönünde ki çalışmalar eski olanların geride kalmasını ve yerlerini daha yeni olanlara bırakmasını sağlamaktadır. İşte tam da bu konuda hurda alımı ve satımı devreye girmektedir.

 

Çünkü Şişli hurdacısı olarak eski olan eşyalarınızda bulunan özellikle de bakır olan kabloların yerlerinden çıkartılması işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eski olan eşyalarınızı sökerek içlerinden çıkarmakta olduğumuz kabloları ve hurda parçalarını ayrı ayrı olaca şekilde topluyoruz. Daha sonrasında ise belirlenen miktarda toplanıldığı takdir de bu hurda parçalarına geri dönüşüm işlemleri yapmakta olduğumuz makineler ile geri dönüşümleri için işlemler uyguluyoruz.

 

Fakat dediğimiz gibi özellikle bu eşyaların içinde bulunan bakır kabloların bulunmasına ve çıkarılmasına özen gösteriyoruz. Özellikle de elektronik eşyalardan çıkarmış olduğumuz bakır kablolara geri dönüşüm işlemleri uygulamadan evvel üzerinde bulunan ve yalıtkan olan maddeleri soyuyoruz. Daha sonrasında ise maddenin geri dönüşüm işlemine geçmesine izin veriyoruz ve sonuç olarak bu maddelerden ham maddeler elde ediyoruz. Bu ham maddeleri üretmekten ve ülkemize katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Şişli hurdacısı sizler için var.

 

Çünkü üreterek elde ettiğimiz ham maddeleri bu konuyla ilgilenen firmalar ile iletişime geçerek satışa sunuyoruz. Bu firmalar ise ikincil olan ham maddeleri bir takım işlemlerden geçirerek tekrar kullanım alanlarına sunuyorlar. Eğer sizlerde Şişli bölgesinde hurda alımı yapan bir yer arıyorsanız artık vakit kaybına gerek yok. Çünkü Babacan Hurda olarak her türlü hurda malzemelerinizi bizlere satabilirsiniz.

Whatsapp