Sarı Hurda

Sarı (Pirinç), halk arasında sarı ismiyle anılan alaşım bir madendir. Bakır madenine çinko karıştırarak elde edilmesinden dolayı sarı renkli olan bu madene halk arasında sarı ismi verilmiştir. Pirinç bir alaşım maden olduğundan içerisinde nikel, kurşun, kalay, alüminyum, demir, mangan, antimon, fosfor ve arsenik gibi çeşitli elementler barındırmaktadır.

Elinizde sarı veya çeşitli hurdalar bulunuyorsa ve bunların satışını sağlayarak değerinde ödeme almak istiyorsanız, bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Babacan Hurda olarak sarı hurda alımını yapmakta ve müşterilerimize değerinde ödeme yapmaktayız. Değerinde ödemenin yapılması, tercih edilmemizi sağlayan faktörler arasında yer almaktadır. Komisyonculuk gibi politikaları bünyemizde bulundurmadığımız için müşterilerimiz piyasa fiyatıyla elindeki hurdayı rahat bir şekilde satabilmektedir.

Piyasa fiyatına göre alım yaptığımız için müşterilerimiz bizleri rahat bir şekilde tercih edebilmekte ve hizmet kalitemizden faydalanabilmektedirler. Firma olarak peşin ve nakit ödeme yaptığımız için müşterilerimiz ödeme konusunda problem yaşamamaktadır. Sarı hurdanın değeri neyse buna göre ödeme yapmakta ve değerinden az kazanç sağlanmasını tamamen engellemekteyiz.

Adresten hurda alımı yaptığımız için müşterilerimizin konforu hiçbir şekilde bozulmamaktadır. Müşterilerimiz bizleri aradığı taktirde adres iletmektedirler. Adresin iletilmesi halinde ziyaret sağlanmakta ve hurda değerini biçme gibi işlemler tamamlanmaktadır. Sarı hurda hangi ham maddeye sahipse ve ağırlığı ne kadar ise, piyasa değeri neyse ona göre ödeme yapmakta aynı zamanda değer biçmekteyiz.

Hurda Teklif Formu

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satmak İçin, Bize Aşağıdaki Formdan Ulaşabilirsiniz.


""
1
Previous
Next

Hızlı İletişim AraçlarıHemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu