Kurşun Hurda

Babacan Hurda Olarak, elinizde atık vaziyette bulunan Kurşun hurdası için yerinizden ve değerinde nakit olarak almayı taahüt ediyoruz. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu tehlikesiz atık toplam ve ayırma lisanslarımız bulunmaktadır. İstanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’den hurda kurşun alımı yapmaktadır.

Bizlere günün her saati çağrı merkezi telefon numarasından veya iletişim sayfamızdan ulaşabilir elinizde bulunana hurdalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Oldukça maliyetli ve ülkeler için çıkarılması külfetli olan kurşun madeni, tüm gelişmiş ülkelerin oldukça sıklıkla kullandıkları ve ihtiyaç duydukları bir alaşımdır. Ülkeler kaynak israfını azaltmak ve korumak için bu kurşunların artık kullanılmayacak ve atık hale gelmiş durumundan faydalanarak, yeniden işleme almış, bu atık kurşunlardan yeniden hammadde açığa çıkarmayı başarmışlardır. Hurda kurşun fiyatları, hammaddeye oranla çok ekonomiktir. Firmamız, piyasa koşullarında değerlenen bu hurda kurşun fiyatları oranına ilaveten, müşterilerine özel iskontolar ve avantajlı alım-satım seçenekleri sunmaktadır.

Yıllardır geri dönüşüm sanayinde faaliyet gösteren firmamız ile görüşerek, güncel hurda kurşun fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alabilir, sizlere sunacağımız cazip kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Hurda Teklif Formu

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satmak İçin, Bize Aşağıdaki Formdan Ulaşabilirsiniz.


""
1
Previous
Next

Hızlı İletişim AraçlarıHemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu