Demir Hurda

Deneyimli hurdacı ekiplerimiz hurda nakliye araçlarımız ile demir hurdası da dahil olmak üzere bir dizi demir metal çeşidini alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz . Demir miktarınız ne olursa olsun az miktardaki demirden büyük ölçekli ticari veya endüstriyel hurdalara kadar fiyat kaybı yaşatmadan alıyoruz.

Ayrıca demir hurdaları türü gereği çok yer kaplamakta ve taşınması zor olmaktadır. Uzman ekiplerimiz ve donanımlı iş makinelerimiz sayesinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Şantiye sahanıza konteyner koyuyoruz ve hurda yükleme işini üstleniyoruz.

Demir hurdalarınızı bu şekilde bize vermekle evinizde veya iş yerinizde boş alan açmakla kalmaz aynı zamanda nakit para kazanırsınız.

Hurda Demir, hurdacılık ve geri dönüşüm alanında çok önemli bir yer kaplamaktadır. Çünkü geri kazanım olarak ve çok bulunması bakımından Hurda Demir çok rekabet görmektedir.

BABACAN HURDA olarak Hurda Demirlerinizi yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Bizlere 0 (212) 273 00 68 nolu sabit hattımızdan veya 0 (539) 916 32 68 nolu GSM hattımızdan dilediğiniz zaman Hurda Demir fiyatları hakkında bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizden teklif almadan Hurda Demirlerinizi satmayın. En güncel ve yüksek değerden Hurda Demirlerinize alıyoruz.

Demirlerinizi bir kenarda bekletmek yerine bizlere satarak hurdanızı paraya dönüştürebilirsiniz.
İstanbul anadolu ve avrupa yakası tüm ilçelerinden Demir hurdalarınızı kapınıza kadar gelip alıyoruz.

Yüksek fiyattan alım gerçekleştiriyoruz.

Hurda Teklif Formu

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satmak İçin, Bize Aşağıdaki Formdan Ulaşabilirsiniz.


""
1
Previous
Next

Hızlı İletişim AraçlarıHemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu