Akü Hurda

Akü hurdası atık akü gibi atıkların toplanılması, ayrıştırılması ve geri dönüşüme kazandırılması ile ilgili çalışmalarımızı hurda akü olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uygunluk görüşü ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Atık akümülatör, hurda akü vb. ara depolaması faaliyetlerimizi Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan APAK Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı ile sürdürmekteyiz.

Babacan Hurda olarak, atık akülerin toplanılması ve depolanması için tüm Akü der Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği tarafından verilen atık akümülatör yetkili toplayıcı belgemiz mevcuttur. Firmamıza ayrıca atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve depolanması için Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği tarafından Atık Pil Yetkili Toplayıcı belgesi verilmiştir.

Akü Hurdaları alımlarımızda kullandığımız sistem ülkemizde yıllardan beri kullanıla gelmiş sistemdir. Hurdasını satacak olan değerli müşterimiz bizi arayıp adres bilgisini verdikten sonra aracımızla hurdanın özellik ve içeriğini etüd ediyor sonrasında cinsine göre güncel hurda borsasından temin ettiğimiz fiyat ile ürüne değer biçiyoruz.

Akü Hurdanızı anlaşmamız durumunda ürünleri araca yüklüyoruz ve dijital tartı ile aracı boş ve dolu tartarak hak geçmeyecek şekilde hurdanızın ağırlığını belirlemiş oluyoruz. Ödemeleri de her zaman nakit ve peşin olarak yapmaktayız.

Hurda Teklif Formu

Hurdanızı En Yüksek Fiyata Satmak İçin, Bize Aşağıdaki Formdan Ulaşabilirsiniz.


""
1
Previous
Next

Hızlı İletişim AraçlarıHemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu