Hizmetlerimiz

demir hurda

Demir Hurda


Deneyimli hurdacı ekiplerimiz hurda nakliye araçlarımız ile demir hurdası da dahil olmak üzere bir dizi demir metal çeşidini alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz . Demir miktarınız ne olursa olsun az miktardaki demirden büyük ölçekli ticari veya endüstriyel hurdalara kadar fiyat kaybı yaşatmadan alıyoruz.

Ayrıca demir hurdaları türü gereği çok yer kaplamakta ve taşınması zor olmaktadır. Uzman ekiplerimiz ve donanımlı iş makinelerimiz sayesinde sizi bu dertten kurtarıyoruz. Şantiye sahanıza konteyner koyuyoruz ve hurda yükleme işini üstleniyoruz.

bakır hurda

Bakır Hurda


İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım ve satışlarımız mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir.

Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru admı danışabileceğiniz bir şirket Babacan Hurda Geri Kazanım olarak hizmetinizdeyiz. Şirketimiz İstanbul Hurda ve Geri Dönüşümcüleri arasında güvenilir iş akti ve sürekli hizmet anlayışı ile tanınmıştır.

sarı hurda

Sarı Hurda


Sarı (Pirinç), halk arasında sarı ismiyle anılan alaşım bir madendir. Bakır madenine çinko karıştırarak elde edilmesinden dolayı sarı renkli olan bu madene halk arasında sarı ismi verilmiştir. Pirinç bir alaşım maden olduğundan içerisinde nikel, kurşun, kalay, alüminyum, demir, mangan, antimon, fosfor ve arsenik gibi çeşitli elementler barındırmaktadır.

Piyasa fiyatına göre alım yaptığımız için müşterilerimiz bizleri rahat bir şekilde tercih edebilmekte ve hizmet kalitemizden faydalanabilmektedirler. Firma olarak peşin ve nakit ödeme yaptığımız için müşterilerimiz ödeme konusunda problem yaşamamaktadır. Sarı hurdanın değeri neyse buna göre ödeme yapmakta ve değerinden az kazanç sağlanmasını tamamen engellemekteyiz.

hurda

Alüminyum Hurda


Alüminyum, değerli bir metal madenidir. Aynı zamanda geri dönüştürülerek tekrar tekrar kullanılabilir. Bizler de alüminyum imalat artığı, boru, küpeşte, jant, ofset matbaa kalıbı, yumuşak ve sert alüminyum çeşitleri, kutu ambalaj, kola bira kutuları, pistonlar, panjur ve diğer hurdalarınızı adresinizde satın alarak geri dönüşümün ilk adımının gerçekleştiriyoruz.

Alüminyum hurda İstanbul bölgesinde oldukça fazla iş alanında kullanılmaktadır. Bu sayede geri dönüşüme katkısı büyüktür. Hurda alüminyum alımları sadece İstanbul ve istanbul’a yakın olan yerlerden yapılmaktadır. Uzmanlarımız tarafında belirlenen tonaj üzerinden tüm Türkiye’den alım yapmaktayız.

kablo hurda

Kablo Hurda


Kullanılamayan Kablo hurdanızı bir kenarda bekletmek yerine bizlere satarak hurdanızı nakit paraya dönüştürebilirsiniz.

İstanbul anadolu ve avrupa yakası tüm ilçelerinden kablo hurdalarınızı kapınıza kadar gelip alıyoruz. Yüksek fiyattan hurdalarınızın alımını gerçekleştiriyoruz. Sizde hurdanızı satmak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için WhatsApp üzerinden hurda resminizi göndermeniz yeterlidir. Fiyatlandırma ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Babacan Hurda olarak ses ve HDMI kabloları da dahil olmak üzere alüminyum, bakır ve kurşunla kaplı elektrik kablolarını işleme imkânı sağlayan geniş bir malzeme yelpazesini geri dönüşüme kazandırıyoruz.

kurşun hurda

Kurşun Hurda


Babacan Hurda Olarak, elinizde atık vaziyette bulunan Kurşun hurdası için yerinizden ve değerinde nakit olarak almayı taahüt ediyoruz. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığının vermiş olduğu tehlikesiz atık toplam ve ayırma lisanslarımız bulunmaktadır. İstanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’den hurda kurşun alımı yapmaktadır.

Bizlere günün her saati çağrı merkezi telefon numarasından veya iletişim sayfamızdan ulaşabilir elinizde bulunana hurdalar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

7/24 Hurda Alımı

Günün Her saatinde Bize ulaşabilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme

Ödemelerinizi kapıda nakit yapmaktayız.

19+Yıllık Tecrübe

19+ yıldır, bu sektörde faaliyet göstermekteyiz.

Hemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu