Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı, Bayrampaşa Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Bayrampaşa Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

0 (539) 916 32 68

Hemen bize ulaşın.

İnşaat sektörüyle uğraşan işletmeler ve demircilikle uğraşan şirketler hurda konusunda arayış içerisinde olurlar. Bu alanda İstanbul hurdacı hizmetlerini veren birçok küçük işletmeler vardır. Demir, çelik, bakır, kurşun, kağıt, plastik, kauçuk, çinko gibi maddelerin geri dönüşümü yapılarak ülke ekonomisine katkı sağlanır. Firmamız bu konuda hurda alım satım işlemlerini güvenilir olarak yapıyor.

Eski Hurdalar

Geri dönüşüm için alınıp satılan eski hurdaların tekrar kullanılması, gerçek kaynakların tükenmesini önler. Firmamız hurda fiyatları konusunda nitelikli hizmet veren bir firmadır. Tencere, tava, eski çaydanlık gibi birçok hurda eşyalarınızı gezici aracımızla alıyoruz. Küçük hurdacı dükkanımızda kilo bazında tartımlar yaparak, eski hurda eşyalarınızı değerlendiriyoruz. Hurda konusunda firmamızı tercih etmenizi öneriyoruz

social position

Hemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu