Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı

Avcılar Hurdacı, Avcılar Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Avcılar Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

0 (539) 916 32 68

Avcılar Hurda

Hurdacı olarak tabir edilen kesim, eski eşyaları satın almayı iş edinmiş kişilerdir. Her hurdacı eski eşyaları alıp sadece metal kısımlarından faydalanan insan değildir. Alınan eşyalar içinden iyi durumda olanlar saptanır ve yenileme sürecinde güzelleştirilerek ve iyileştirerek birer yeniden tüketim ürününe dönüştürebilirler.

Hurda ve Piyasa

Hurda diye tabir edilen malzemeler, kullanım ömrünü doldurmuş herhangi bir eşya olarak nitelendirilebilir. İstanbul hurdacı bakımından oldukça şanslı bir şehirdir. Zaman zaman hurdacıların aldıkları fiyatlar değişmektedir. Hurda fiyatları piyasadaki dalgalanmadan bile etkilenebilmektedir. Zaman zaman değerli olan eşyalar ucuza satın alınırken, bazen de ederinden fazla teklif edilebilir. Hurdacılık mesleğinin içinde olmayanlar tarafından oldukça kolay gözükmektedir.

social position

Hemen Ara 0 5 3 9 9 1 6 3 2 6 8
Teklif Formu